Aa Gabinet medycyny Estetycznej dr Agaty Jasiczek

( 4.00 )

Opinie (13)

Kupiłam w Fast Dealu usługę kosmetyczną za bardzo

Kupiłam w Fast Dealu usługę kosmetyczną za bardzo niewygórowaną kwotę. Gabinet Medycyny Estetycznej Aa dr Agaty J. oferowal zabieg mezoterapii bezigłowej wraz z serum regenerująco-przeciwzmarszczkowym na twarz, szyję lub dekolt za 49 zł ( zamiast 200 zł). Dodatkowo dla Klientów Fast Deal zaoferowano kupon o wartości 150 zł - do wykorzystania podczas 3 wizyt na wszystkie, dostępne w ofercie Gabinetu Medycyny Estetycznej Aa, zabiegi kosmetologiczne i masaże. Skorzystałam, zabieg, jak zabieg, po jednym nie widac rezultatów, kontunuacja wydala mi sie zbyt wygórowana cenowo. Chcialam jeszcze wykorzystać bonus w postaci zniżki na inne zabiegi, wybrałam masaże, ale niestety nie udało mi sie z żadnego skorzystać. Za każdym razem terminy były tak odległe, albo godziny dla mnie niewygodne, że nie dało się z niczego skorzystać przez prawie 2 miesiące. teraz tylko przychodzą sms-y reklamowe i nie ma jak tego skasować.

Odwiedzałeś ostatnio Aa Gabinet medycyny Estetycznej dr Agaty Jasiczek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem