Ares

( 4.00 )

Opinie (3)

Personel tego sklepu hurtowni dba o klienta

Personel tego sklepu / hurtowni dba o klienta. Widać, że dba się tu o dobro klienta, utrzymując wysoką jakość Jego obsługi. Mnóstwo rzeczy w całkiem przyzwoitej cenie. Sklep godny uwagi.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

15.03.2013
Ares Inna forma kontaktu

Ares to naprawdę dobrze wyposażona hurtownia z artykułami

Ares to naprawdę dobrze wyposażona hurtownia z artykułami dla dzieci. Można tu znaleźć wszystko co potrzebne dla dziecka począwszy od narodzin po wiem przedszkolny. Ostatnio wybrałam się tam po zakup fotelika dla dzieci. Zostałam miło przyjęta i została mi pokazana oferta sklepu. Pani doradziła mi zakup odpowiedniego fotelika w zależności od wieku dziecka a także wzięła pod uwagę zakres cenowy i mój gust. Dokonałam zakupu w miłej atmosferze.

Odwiedzałeś ostatnio Ares?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.23 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem