Akwarium Gdyńskie

( 4.00 )

Opinie (3)

Świetna atrakcja dla dzieci i wielu dorosłych

Świetna atrakcja dla dzieci i wielu dorosłych. Nie wiem czy tak jest zawsze, ale ja trafiłam na ogromna kolejkę do kas. W środku dobrze oznakowany kierunek zwiedzania i sporo atrakcji. Przy wyjściu sklep z pamiątkami pełen tandety i trzeba siłą wyciągać co poniektóre dzieciaki.Przed budynkiem duży parking.

Bardzo dobra obsługa

Kilka dni temu byłem w tym miejscu i zostałem bardzo rzeczowo obsłużony przez tamtejszy personel. Miałem bilet zakupiony przez internet i w jednym skanerze nie mozna było go zaczytał wiec zostałem skierowany do innego miejsca i tam miły ochroniarz zeskanował mój bilet. W czułym budynku bylo czysto jednak brak klimatyzacji dawał sie we znaki. Dość duszno. Moim zdaniem bez przewodnika na trzecie piętro nie ma po co wychodzić ponieważ nie ma tam żadnych żywych eksponatów. Mam wrażenie, że niektóre akwaria są za małe.

Niestety Akwarium nie jest przystosowane do zwiedzania z

Niestety Akwarium nie jest przystosowane do zwiedzania z wózkiem, o czym ku swemu zaskoczeniu dowiedzieliśmy się dopiero po wejściu. Z windy korzystać mogą tylko nie pełnosprawni?. Akwarium generalnie niewiele się zmienia od lat. Wystawa Amazonia jest jedyną znaczącą nowością. Natomiast np. ekspozycja o Bałtyku jest niezmienna już chyba od 20 lat.Generalnie ciekawe miejsce dla dzieci ale tych starszych. Za zwiedzanie bez wózka duży minus.

Odwiedzałeś ostatnio Akwarium Gdyńskie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem