AGROBUD

( 4.50 )

Opinie (2)

W Agrobudzie są sprzedawane m

W Agrobudzie są sprzedawane m.in. farby. Podeszłam do wejścia - czystość przeciętna. Zostałam od razu zauważona i obsłużona, ale Panowie byli zajęci oglądaniem czegoś na kompuerze. Asortyment szeroki. Szukałam sprayu i otrzymałam go. Ceny - wysokie. Towar na półkach jest w miarę poukładany, chociaż nie jest równo. Produkt otrzymałam cały zakurzony, jakby z rok nie było odkurzane. Szybko, sprawnie - płatność kartą. pan nawet nie zapytał, czy jest zblizeniowa karta, sam obsłużył. Dostałam 1 paragon tylko z karty. Ogólnie coś nie jestem zadowolona z obsługi. Kompetencji nie zauważyłam, checi do pracy również.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

20.06.2012
AGROBUD Inna forma kontaktu

AGROBUD jest sklepem godnym polecenia

AGROBUD jest sklepem godnym polecenia. Przed sklepem znajduje się duży parking. Po wejściu do sklepu jest czysto, osoby w sklepie są kompetentne i potrafią doradzić. Przy każdym stanowisku z kasą jest komputer. Asortyment jest szeroki (m.in. wyroby elektryczne, metalowe, budowlane). Produkty są poukładane w sklepie, ceny widoczne. Po otrzymaniu faktury i zakupie większych rzeczy, należy udać się pod magazyn tuż obok. Pracownicy w nim chodzą w strojach służbowych (małe zamieszanie na hali). Składy drewna itp. znajdują się tuż przed przejazdem kolejowym. Polecam ten sklep przede wszystkim ze względu na ceny i jakość produktów.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

19.05.2012
AGROBUD Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio AGROBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.32 )

Castorama

(4.12 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem