Archiwum PAN i PAU

( 5.00 )

Opinie (1)

Moja obserwacja dotyczy Archiwum Polskiej Akademii Nauk i

Moja obserwacja dotyczy Archiwum Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie. To miejsce odwiedzane najczęściej przez lludzi związanych z nauką i pasjonatów historii. Można tam znaleźć zasoby wielu polskich uczonych w najróżniejszych dziedzinach wiedzy. Panie pracujące na miejscu są niezwykle uprzejme i poświęcają swój prywatny czas, aby udzielić informacji, lub pomóc odnaleźć interesujące nas pozycję i literaturę. Miejsce ma bardzo elegancką i zadbaną czytelnie w której można korzystać ze zbiorów. Korzystanie ze zbiorów jest darmowe i nie trzeba ponosić żadnych opłat żeby się zapisać. Bardzo polecam to miejsce osobom zainteresowanym pracą naukowców, chcących w przyjaznej atmosferze poszukać informacji lub dowiedzieć się czegoś nowego.

Odwiedzałeś ostatnio Archiwum PAN i PAU?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem