Beltone

( 4.00 )

Opinie (1)

Jeżeli chodzi o personel

Jeżeli chodzi o personel, to nie można nic złego powiedzieć. Panie były miłe, sympatyczne i służyły pomocą. Profesjonalne podejście do sprawy, udzielone informacje były jak najbardziej wystarczające i zadowalające. Co innego natomiast można powiedzieć na temat samej siedziby Firmy. Z zewnątrz niczym się nie wyróżnia, reklama zlewa się z innymi szyldami. Co do wnętrza, to niestety duuuuży minus. Ogólnie pierwsze wrażenie to bardzo surowy i wręcz odpychający wygląd. Wydawałoby się, że przychodząc do takiego miejsca, człowiek powinien spodziewać się co najmniej "wygłuszonego" choć jednego pomieszczenia. Tam po prostu "wieje chłodem", odnosi się wrażenie jakby firma dopiero zaczynała swoją działalność-nie wypakowała wszystkiego z kartonów. Wszystko w stanie minimalistycznym (minimalna ilość mebli, miejsc siedzących dla potencjalnych pacjentów. Wszystko w kolorach bieli i szarości:(

Odwiedzałeś ostatnio Beltone?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Audio-Med

(0.51 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem