Alan

( 0.50 )

Opinie (1)

Moja obserwacja dotyczy firmy Alan

Moja obserwacja dotyczy firmy Alan, dostawcy internetu w Krakowie. Moja przygoda z firmą trwała ponad rok i był to najgorszy dostawca internetu z jakim kiedykolwiek podpisałem umowę. Internet posiadał znacznie mniejsza prędkość niż było to zapisane w umowie. Do tego przerwy w jego dostarczaniu pojawiały się często i trwały od kilku do kilkunastu godzin. Nigdy nie można się było dodzwonić do biura obsługi. W godzinach pracy nikt nie odbierał telefonu i czasem skontaktować udawało sie z pracownikiem po kilku dniach i kilkudziesięciu nieskutecznych telefonach. Na dodatek pracownicy niedbale księgowali wpłaty za internet i przez niemal dwa tygodnie nie miałem sieci, dlatego, że nie zaksięgowali wpłaty na swoje konto. A gdy już udało mi się to wyjaśnić i odblokowali internet, następnego dnia, kolejny pracownik - znów na kilka dni - zablokował mi sieć, bo poprzedni z którym rozmawiałem nie usunął z systemu informacji o nieuregulowanym rachunku i dwa razy musiałem jeździć tam i wyjaśniać tę samą sprawę. Stanowczo odradzam każdemu usługi tej firmy.

Odwiedzałeś ostatnio Alan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem