Comp

( 5.00 )

Opinie (1)

Firma Comp S

Firma Comp S.A. dokonywała naprawy gwarancyjnej mojego laptopa. Kontakt telefoniczny był bardzo sprawny, a konsultant miły. Zostałam poinformowana kiedy komputer będzie ode mnie odebrany i kiedy go dostanę po naprawie. Dostałam również maila z wiadomością, iż naprawa zakończyła się pomyślnie, a po wszystkim dzwoniono do mnie, aby upewnić się czy jestem zadowolona z usługi. naprawa trwała kilka dni i po kilku miesiącach nadal jestem zadowolona z funkcjonowania sprzętu. 100% profesjonalizmu

Odwiedzałeś ostatnio Comp?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem