Anna Maria

( 5.00 )

Opinie (1)

Na ulicy Raszkowskiej 7 w Ostrowie Wlkp mieści się mały

Na ulicy Raszkowskiej 7 w Ostrowie Wlkp mieści się mały jubiler o nazwie "Anna Maria". Pojechałem dzisiaj z zamiarem kupna jakiegoś gustownego prezentu dla kolegi, który odchodzi na emeryturę. Sprzedawca bardzo miły i życzliwy. Był charakterystyczny- miała założone okulary. Doradzał, zaprezentował mi wiele możliwości oraz przedstawił możliwe ceny. Wysoka kultura osobista, z przyjemnością tam wrócę:)

Odwiedzałeś ostatnio Anna Maria?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.85 )

Swarovski

(5.00 )

W. Kruk

(2.93 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem