Agencja Ubezpieczenia 24 Adam Bereźnicki

( 5.00 )

Opinie (1)

Z daleka już widać niebieski szyld Allianz po wejściu

Z daleka już widać niebieski szyld Allianz po wejściu widzimy duże jasne pomieszczenie, utrzymane w porządku. Za biurkiem siedzi bardzo miła pani która wyjaśni wszystkie zagadnienia które nas interesują. Podczas rozmowy dostaniemy kawę, herbatę. Można od razu na miejscu podpisać umowę o ubezpieczenie lub umówić się na spotkanie z agentem którego sobie sami możemy wybrać. Obsługa bardzo kompetentna. Polecam!!

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Ubezpieczenia 24 Adam Bereźnicki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem