Amber Gold

( 1.84 )

Opinie (6)

Jakiś czas temu bedąc w centrum mojego miasta miałam hwilkę

Jakiś czas temu bedąc w centrum mojego miasta miałam hwilkę wolnego czasu więc usiadłam na ławce.Przedemną było biuro Amber Gold zaciekawiły mnie plakaty które sugerowały bardzo duży zarobek więc weszłam do środka zapytać sie co i jak.Biuro oraz pracownicy wyglądali bardzo profesjonalnie nie było widać że z firmą coś nie tak.Pracownica informowała mnie ile to ja nie zarobie, jaka to porządna firma.Dobrze że nie dałam się namówić dziś bym żałowała

Zaciekawiony ofertą lokat na 13

Zaciekawiony ofertą lokat na 13,9% poszedłem z niedowierzaniem zapoznać się z ofertą i wypytać "doradców". Lokal bardzo ładny, schludny, nowoczesny i próbujący wzbudzać zaufanie, na ścianie TV, dekoracjami sztabki złota, na zewnątrz szyld przypominający bankowy.Klientów o dziwo nie było, więc miałem do wyboru dwóch doradców. Pani telefonowała, więc udałem się do Pana. Doradca od razu zaczął mnie zachęcać do zawarcia umowy, zapewniał że nie ma ryzyka, bo wszystko jest gwarantowane funduszem, w umowie nawet podkreślał ten fragment (po przyjściu do domu sprawdziłem że zarząd Amber Golda i tego funduszu jest taki sam, ale wpisany w odwrotnej kolejności :).Pan nie potrafił mnie przekonać na czym firma zarabia oferując lokaty trzykrotnie wyższe niż banki, ale zapewniał że jego dziadek już drugi raz założył lokatę u nich.Słuchając doradcę wziąłem do ręki ulotkę o pożyczkach i tam oferta na 8%. Więc powiedziałem, że chcę tą pożyczkę i od razu wpłacam na lokatę na 13,9%. Doradca przysłowiowio "zdębiał" nijak nie potrafił wytłumaczyć jak na tym nie tracą... więc na szczęście podziękowałem ;)

Dobrze

Dobrze, że jestem obeznany w dziedzinie finansów i inwestycji i nie zainwestowałem ani grosza w tej firmie. Od razu nie spodobała mi się bardzo agresywna kampania reklamowa firmy. Nie mam pojęcia jak można tak oszukiwać ludzi i gwarantować zysk na złocie, które nie zawsze ma cenę wzrostową. Ogólnie obsługa do końca nie dawała znaków, że dzieje się coś nie tak w firmie, zawsze ubrani byli elegancko i proponowali idealny zarobek dla klientów.

Do Amber Gold wybrałam się aby sprawdzić swoją zdolność

Do Amber Gold wybrałam się aby sprawdzić swoją zdolność kredytową. Obsługujący mnie pracownik przejrzał dokumenty przyniesione przeze mnie i wyszukał kilka ofert, które mogłabym wykorzystać. Był bardzo profesjonalny, odpowiadał na każde moje pytanie, wyszukiwał różne możliwości tak aby były dla mnie jak najkorzystniejsze.

Rozmowa w sprawie lokat finansowych w produkt

Rozmowa w sprawie lokat finansowych w produkt, którym są metale szlachetne. Zadzwoniłem w sprawie uzyskania informacji na temat rodzajów lokat, ich oprocentowaniu, opłatach dodatkowych i wszelkich innych informacji związanych z tym produktem. Pani która odebrała telefon wyraźnie się przedstawiła, oraz poinformowała, że rozmowa jest nagrywana. Na wszystkie moje pytania odpowiadała w sposób jasny, miły i przekonujący. Nie było to z jej strony recytowanie formułek ze skryptu produktowego, jakie często się słyszy na różnego rodzaju infoliniach telefonicznych, tylko w normalny, spokojny i spontaniczny sposób opowiedzenie o produkcie. Cała rozmowa miała charakter dość luźny, nie dało się wyczuć żadnej próby usiłowania namowy mojej osoby na jakiś konkretny produkt. Zostałem też poinformowany o karnych kosztach w przypadku przedterminowego zerwania lokaty a także za zagubienie certyfikatu. Na koniec Pani życzyła mi miłego popołudnia oraz pożegnała się słowami "Do usłyszenia".

Odwiedzałeś ostatnio Amber Gold?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem