Dolina Biały Potok

( 1.00 )

Opinie (1)

W chwili kiedy się tu pojawiłam tzn

W chwili kiedy się tu pojawiłam tzn. w Zakopanym postanowiłam sie wybrać na narty, bywałam na tym stoku w tam tym roczku i nie bylo tak źle jak w tym, wybraliśmy się ze znajomymi, w tym mieliśmy jedno dziecko do nauki, nie bralismy instruktora bo znajoma jest nim. Po krótkiej obserwacji w zyciu bym nie oddałam dziecka w ręce osób które tam ucza! obsługa stoku jest fatalna, niczym się nie interesują, a jak komuś się coś stanie odwracają się w drugą stronę i udają że nic się nie dzieje. Jesli natomiast chodzi i cennik to nie jest najgorszy, stok sam w sobie też jest dobrze przygotowany, tylko najbardziej ta obsługa, jeszcze jak sie właścielowi zwróciło uwagę to stwierdził "że oni mają swoje zajęcia i jak się komuś nie podoba to niech nie przychodzi" a przecież tam chodzi o bezpieczeństwo innych, a oni o to wogóle nie dbają ...

Odwiedzałeś ostatnio Dolina Biały Potok?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ośrodek Sportów Zimowych Przywidz

(4.00 )

Stacja narciarska Kotelnica

(4.75 )

Wyciąg narciarski Cisowa

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem