Adidas Reebok Nike

( 2.63 )

Opinie (4)

mały salon

mały salon - można pomyśleć o rozbudowie ponieważ sklep ma potencjał - bardzo interesujący asortyment mimo wysokich cen ! obsługa klienta na poziomie - bardzo dobrym - rzetelna obsługa - doradzanie - proponowanie innych modeli - sprzedaż wiązana poinformowanie o wszystkich możliwych przecenionych butach.

Obsługa jest leniwa

Obsługa jest leniwa, prosiłam o rozmiar buta, nawet jednej pary nie było w sklepie i magazynie. Podejrzewam że wyszła i tam stała nie szukając numeru o jaki mi chodziło. Tylko słyszałam że nie ma ani z promocji ani w regularnej cenie. Dziwne, że nawet jednej pary tej pani nie chciało się znaleźć nawet na odczepnego.

Weszłam do sklepu sportowego

Weszłam do sklepu sportowego, który posiada produkty firm Nike, Adidas i Reebok. Jest to dość spory sklep, który posiada w swoim wyborze butyy, odziez i dodataki sportowe. Na półkach oraz a podłodze był porządek. Towar był dobrze wyeksponowany. Ceny są dośc wysokie ale porównywalne do cen w innych galeriach handlowych.

Sklep z markowym obuwiem od zewnątrz wygląda zachęcająco i

Sklep z markowym obuwiem od zewnątrz wygląda zachęcająco i kusi dużymi obniżkami - przynajmniej tak się reklamuje. jeden z banerów głosił wyprzedaż 50% co w rzeczywistości jest strasznie naciąganą promocją. Na pudełkach widnieje stara sena sztucznie zawyżona np buty Adidas stara cena 399zł a nowa 199zł. Mimo takiej obniżki buty są nadal w wysokiej cenie a modele już dawno miały swoją premierę na rynku. Personel raczej skupiony jest w strefie kasy, nie dostrzegłem nikogo w pobliżu mojej osoby chcącego mi pomóc. Tak jak wcześniej pisałem modele są przestarzałe a ceny horrendalnie wysokie. W sklepie ogrom kartonów z obuwiem utrudnia swobodne przemieszczanie się oraz brakuje miejsc do przymierzenia obuwia w swobodny sposób.

Odwiedzałeś ostatnio Adidas Reebok Nike?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(4.87 )

Bergson

(4.50 )

Campus

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem