ADRIAN

( 4.00 )

Opinie (1)

Jak już jestem przy temacie rajstop

Jak już jestem przy temacie rajstop, getrów, pończoch legginsów etc. to postanawiam podejrzeć co w tym temacie oferuje inna firma, też dość powszechna i znana a mianowicie http://www.adrian-rajstopy.pl/strona_glowna.phpTu na samym wstępie jestem uszczęśliwiona wątpliwie planszą intro, mogę ją pominąć co skwapliwie czynię.Strona główna to migające widokówki z modelką w różnych pozach .Tło delikatnie szaro białe.Lewy górny narożnik zajmuje logo firmy Charakterystyczne a jako rozstawione nóżki w szpileczkach na czerwono czarnym, pół na pół tle .Za logo pasek menu na najbardziej ciemnym tu tle.Standardowo Zakładki o nas /kolekcja/aktualności/nagrody/gdzie kupić/sklep on-line.Ta ostatnia zakładka mnie osobiście cieszy chyba najbardziej.Wybór języka strony, małe ikonki flag Anglii, Francji, Niemiec i Rosji.Cały pasek mamy też na dole strony, mniejszą i delikatniejszą czcionką wypisane.Nad nim wygaszone wyróżnienia. Po najechaniu kursorem stają się wyraźne i nabierają własnych kolorów. Liderzy eksportu/medal europejski/euro produkt/najlepsze w Polsce.....to tylko niektóre z nich.Wszystko jak na wstęp i przybliżenie klientowi marki działa bardzo dobrze.Kolekcja zachęca do zakupu.A firma prezentuje się profesjonalnie, nowocześnie.

Odwiedzałeś ostatnio ADRIAN?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.88 )

ESOTIQ

(2.96 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem