Gazownia Opolska

( 0.50 )

Opinie (1)

Rozmowa z pracownicą Biura Obsługi Klienta nie należała do

Rozmowa z pracownicą Biura Obsługi Klienta nie należała do zbyt przyjemnych i utwierdziła mnie w dziwnym przekonaniu, że brać pieniądze to chętnie i w każdej ilości, nie ważne od kogo ale wytłumaczyć ich obieg to już nie tak szybko. Otrzymałam informację o niedopłacie 5,04 zł za jeden z rachunków ubiegłego roku (listopad), zdziwiło mnie to bo te rachunki są opłacane przez polecenie zapłaty bezpośrednio z konta a bank przelewa takie kwoty jakie widnieją na wystawionym rachunku, nigdy nie przelewa części kwoty więc zadzwoniłam aby zapytać skąd taka sytuacja. Usłyszałam miły głos młodej dziewczyny: gazownia, biuro obsługi klienta, słucham. Wyjaśniłam sprawę i usłyszałam, że pani nie może mi udzielić wyjaśnienia bo umowę podpisał pan X – mój mąż i byłoby to nie zgodne z prawem. Zdziwiło mnie to nie mało bo polecenie zapłaty jest z mojego konta a nie pana X więc pytam czy przelewy z mojego konta są zgodne z prawem; usłyszałam – tak bo należność jest regulowana na bieżąco. Ale jakim prawem przyjęto moje polecenie zapłaty za nie „moją” należność i czy w ogóle w takim stanie rzeczy mam prawo korzystania z gazu, który nie jest moją własnością tylko męża choć mieszkanie mamy własnościowe i niejako z automatu mamy wspólność majątkową. Pani grzecznie powiedziała, że to rozumie ale nie może mi nic powiedzieć. Zapytałam: czy to oznacza, że moje pieniądze możecie brać ale ich obiegu już mi nie wyjaśnicie? To nie jest tak bo wpłaty są regulowane-usłyszałam. Ale są to moje pieniądze i ja chcę wiedzieć dlaczego nie zostały należycie przelane z mojego konta? To proszę udać się do banku i to wyjaśnić- usłyszałam. Co mam wyjaśnić w banku skoro to z gazowni dostałam pismo, która powinna dokonywać transakcji przez bank. Nie było możliwości dogadania się z tą panią, ja mówiłam jedno, ona drugie. Wniosek z tego taki, że pieniądze obywatela każda instytucja weźmie w każdej ilości, ale już ich wyjaśnienie nie jest takie proste. Zmarnowany czas, bezsensowne pieniądze za rozmowę telefoniczną i brak obsługi. Jeśli powstaje niedopłata to ją wyrównam ale wcześniej chciałabym wiedzieć z jakiej przyczyny powstał ten stan rzeczy bo domyślam się, że gazownia cos przegapiła i przyznać się do tego nie chce. Bank zawsze przelewa kwoty wystawionego rachunku a nie jego część, gdyby pieniędzy na koncie nie było po prostu nie byłoby wpłaty a wtedy kwota do zapłaty sięgałaby 100 zł i po blisko czterech miesiącach zaległości skutki byłyby „opłakane”. Długa, jakieś 15 minut, bezoowocna konwersacja z tą pracownicą, informacji dla mnie niewiele, sprawa nie załatwiona. Jedynie ton głosu tej pani można uznać za pozytyw.

Odwiedzałeś ostatnio Gazownia Opolska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PGNiG

(3.61 )

Gaspol

(3.20 )

Gazownia Zabrze

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem