2w1.pl

( 4.50 )

Opinie (2)

Dobierałem zamówiony towar w lokalnym punkcie odbioru

Dobierałem zamówiony towar w lokalnym punkcie odbioru. Cały zakup przebiegał bardzo sprawnie. Towar dostarczono w umówionym terminie. Pracownik punktu otworzył i sprawdził towar, poinstruował mnie odnośnie gwarancji. Całość przebiegła szybko, tanio i wygodnie. Minusem jest kiepskie oznaczenie punktu.

22 września br

22 września br. zakupiłam w tej firmie lodówkę. Do wizyty i zakupów w sklepie zachęciły mnie oceny innych klientów. Na ponad 500 opinii sklep nie miał ani jednej poniżej 5 (w skali 0-5). Pieniądze przelałam w dwóch częściach na konto sklepu 23 i 24 września. Do 29 września nikt z firmy nie odpowiedział na mojego e-maila z zapytaniem na jakim etapie jest moje zamówienie. Wczoraj postanowiłam zainteresować się sprawą. Napisałam kolejnego e-maila z zapytaniem do firmy... Dzwoniłam na telefon komórkowy do Handlowca AGD oraz próbowałam się skontaktować z nim za pośrednictwem GG na podany na stronie numer. Przyznam szczerze, że zaczęłam obawiać się o swoje pieniądze, ponieważ dodatkowo nie mogłam zalogować się na swoje konto na stronie sklepu (w ciągu tych kilku dni zmieniono witrynę sklepu). Dopiero po kilku godzinach udało mi się skontaktować z firmą za pośrednictwem infolinii. Okazało się, że nie mają informacji od księgowego na temat wpłaty drugiej partii pieniędzy. Pan sprawdził czy pieniądze zostały zaksięgowane i na moją prośbę oddzwonił z informacją. Jutro lodówka ma być dostarczona do mojego mieszkania, więc nie mogę powiedzieć nic więcej. Za brak kontaktu z firmą przez ponad 4 dni przyznaję -3 punkty. Ocena nie jest niższa ponieważ pan z infolinii zadziałał bardzo sprawnie i szybko.

Odwiedzałeś ostatnio 2w1.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem