Avocado

( 4.50 )

Opinie (1)

Ceny wprawdzie nie są zachęcające dla studentek

Ceny wprawdzie nie są zachęcające dla studentek, ale bielizna choć raz na jakiś czas zachęca do zakupu. Salon jest malutki, czysty, a towar ładnie, schludnie wyeksponowany. Ekspedientka nie była natarczywa, pozwoliła się rozejrzeć bez atakowania pytaniami w stylu 'w czym mogę pomóc'. Kiedy podałam szukany rozmiar widać było, że posiadany towar jest dobrze znany, ponieważ dziewczyna od razu wiedziała które modele pokazać. Nie narzucała się w przymierzalni, kiedy poprosiłam po pomoc w sprawdzeniu jak biustonosz leży od razu ruszyła do pomocy oraz zaproponowała inny rozmiar, który już leżał idealnie.

Odwiedzałeś ostatnio Avocado?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.88 )

ESOTIQ

(2.96 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem