fotokontrast.pl

( 4.00 )

Opinie (1)

Muszę bardzo pochwalić obsługę Fotokontrastu za naprawdę

Muszę bardzo pochwalić obsługę Fotokontrastu za naprawdę fachową poradę. Widać, że znają się na rzeczy. Zastanawiałam się nad wyborem EOS 20D i Nikon D70, pytałam w kilku sklepach, ale tak naprawdę dopiero w tym potrafili mi powiedzieć, jakie są realne zalety i wady jednego i drugiego. No i jeszcze lepsza rzecz - oba aparaty mieli od ręki :-). Dostawa na drugi dzień to nie fikcja! Polecam ich gorąco i sama wiem, że kolejne zakupy w sieci również zrobię w Fotokontraście. Tak trzymać, a konkurencja niech się uczy! Oczywiście aparacik kupiłam i pewnie nie raz ich pomęczę telefonami.

Odwiedzałeś ostatnio fotokontrast.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fotosam.pl

(5.00 )

empikfoto.pl

(5.00 )

Fotoprint.com.pl

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem