AFEDEŃCZAK

( 5.00 )

Opinie (2)

na ogół jeżdżę samochodem ale bywa i tak

na ogół jeżdżę samochodem ale bywa i tak, że trzeba skorzystać z usług busa; tym razem trafiłam na firmę AF i zastanawiam się czy nie korzystać z tej firmy częściej; kierowcy stosownie ubrani, zawsze uprzejmi, z uśmiechem wydają bilet, ceny porównywalne z konkurencją a w dodatku w cenie biletu możliwość korzystania z internetu - REWELACJA, w busie było czysto, nie było tłoku; kierowca zapytany o której godzinie będziemy na miejscu potrafił precyzyjnie podać godzinę; rozkład jazdy dopasowany do potrzeb ogółu, punktualność to kolejny plus, jada mija bezproblemowo, gorąco polecam.

Do tej pory nie zwracałam szczególnej uwagi którym busem

Do tej pory nie zwracałam szczególnej uwagi którym busem jadę, ale od kiedy jechałam busem AF jestem pod ogromnym wrażeniem; po pierwsze kierowca od razu daje bilet (w innych busach jak poproszę i to jeszcze z wielkimi pretensjami po co mi bilet); po drugie kierowcy bardzo mili, pomocni; po trzecie internet wi-fi dostępny w busie po prostu rewelacja bardzo polecam

Odwiedzałeś ostatnio AFEDEŃCZAK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.07 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem