Kozany i Spółka

( 4.75 )

Opinie (2)

Udałem się do zegarmistrza w celu wymiany baterii w

Udałem się do zegarmistrza w celu wymiany baterii w zegarku. Zegarmistrz mieści się na ulicy Korfantego w sąsiedztwie rynku. To bardzo ruchliwe miejsce, wyraźny szyld sprawia, i sporych rozmiarów witryna naprowadzają na sklep. Sklep jest średniej wielkości, czysty, schludny. Obsługa w sklepie była uprzejma, chętna do pomocy, wymiany baterii dokonano sprawnie, cena za usługę była przystępna. Zadowolony i miło pożegnany opuściłem zakład. W środku oprócz zegarków możemy zakupić obrazy czy stacje pogody, asortyment bogaty w rozsądnej cenie.

Kolejny zegarmistrz w którym postanowiłem obejrzeć stacje

Kolejny zegarmistrz w którym postanowiłem obejrzeć stacje pogody. Przypominam, iż kryteria mego wyboru to: duży format, kolorowy wyświetlacz, czujnik zewnętrzny bezprzewodowy itp. W sklepie panował porządek a personel zaraz po moim wejściu zaoferował pomoc. Opowiedziałem czego szukam a pani natychmiast zaprowadziła mnie do stacji pogody. Jedynie dwie sztuki spełniały moje wymagania. Jedna w bardzo atrakcyjnej cenie około 180zł posiadała wszystkie opcje. Usłyszałem wiele pozytywów o niej a jeśli dziś zdecydowałbym się na zakup to otrzymałbym 5% rabat. Kusząca propozycja ale mimo wszystko postanowiłem nie podejmować dziś decyzji. Sklep jest dosyć dobrze wyposażony w zegarki, niestety stacji pogodowych nie ma już tak wiele.

Odwiedzałeś ostatnio Kozany i Spółka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem