Charon

( 5.00 )

Opinie (1)

Teraz troszkę w innym klimacie

Teraz troszkę w innym klimacie, o tuż choddzi o zakład pogrzebowy z którym miałam doczynienia, ma bardzo profesjonalną obsługę, robią wiele rzeczy za ciebie i o nie wiele rzeczy w takich sytuacjach musisz się martwić,odpowiednie podejście do osób które potrzebują skorzystać z ich usług, czasem nawet można sie przy nich usmiechnąć :) jeśli już następuje sytaucja do korzystania z usług pogrzebowch to gorąco polecam zaklad "Charon"

Odwiedzałeś ostatnio Charon?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Pogrzebowy Hades

(4.50 )

SATI

(4.00 )

Sklepik przy cmentarzu

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem