Ant-Serwis

( 1.83 )

Opinie (3)

Od roku jestem stałym gościem

Od roku jestem stałym gościem . Panie znajdujące się na stanowisku biura obsługi, aż do dnia dzisiejszego nie raczyły odpowiedzieć na "Dzień Dobry". Siedzą sobie przy biurkach i udają że coś robią. W momencie pytań nigdy nic nie wiedzą, pyta się zawsze jedna przez drugą, a odpowiedzi brak prędzej człowiek dowie się od innych użytkowników niż od Pań. Dokonując opłat pani znajdująca się przy okienku kasowym zawsze jest miła, uśmiechnięta. Jest to jedyna osoba znajdująca się w punkcie która ma szacunek do klienta. Strój zawsze nie naganny. Ogólnie w całym pomieszczeniu panuje ład i porządek czego zarzucić nikomu nie można.

Od 3 lat raz w miesiącu jestem w Ant

Od 3 lat raz w miesiącu jestem w Ant-Serwisie. Zawsze miałam do czynienia jedynie z panią siedzącą w okienku kasowym, do której żadnych zastrzeżeń mieć nie można. Obsługuje miło i fachowo. W środku bardzo czysto. Wszystko reprezentuje się bardzo ładnie, schludnie i nowocześnie. Cały wystrój zadbany i bardzo ładny. Mam z tej firmy kablówkę i internet. W czerwcu udałam się w celu zasięgnięcia informacji o telefonii stacjonarnej. Weszłam do środka mówiąc "dzień dobry"! Oczywiście żadna z pań siedzących w biurze obsługi nie raczyła odpowiedzieć. Podeszłam do jednej z Pań siedzących w biurze obsługi, jednak ona była tak zajęta rozmową telefoniczną, że nawet nie raczyła na mnie spojrzeć, lub choćby skinąć głową w moją stronę. Druga z Pań siedzących obok była strasznie zapatrzona w papiery i również nie raczyła na mnie spojrzeć. Postałam tak sobie z założonymi rękami dobre 6-7 minut. W końcu łaskawie wychyliła się pani z trzeciego stanowiska wołając mnie. Poszłam więc do niej i usiadłam. Pyta w czym może pomóc. Ja na to, że chciałabym telefon stacjonarny od Ant-serwisu, bo mam już internet i kablówkę. Tłumaczę pani, że wypowiedziałam telefon stacjonarny w innej firmie bo był za drogi i interesuje mnie najtańszy abonament. I czy jest możliwość przeniesienia numeru. Na to pani tryskając śmiechem odpowiada: "wypowiedziała pani nr telefonu innej firmie i teraz chce go pani przenieść" ? "Ciekawe jak ja mam to zrobić?" Nie znam się na tym, jak się to robi formalnie, ale szyderczy śmiech tej pani, i jej koleżanki obok po prostu tak mnie wkurzył, że wstałam i stamtąd wyszłam! Obsługa tych dziewczynek z biura obsługi to jakieś nieporozumienie! Siedzą z głowami w górze, jakby co najmniej doktorami były! Wiecznie obrażone, że ktoś do nich podchodzi!

Biuro Obsługi TV Antserwis w Wałczu mieści się w kolorowym

Biuro Obsługi TV Antserwis w Wałczu mieści się w kolorowym , nowowyremontowanym budynku. Wchodząc do środka również będizemy mile zaskoczeni wyglądem sali osługi klienta. Podchodząc jednak do pań tam zatrudnionych daje się odczuć atmosferę wyższości. Obsługa może i wiedzę jako-taką posiada o oferce. Niestety nie jest to zbyt sympatyczna obsługa. Daje się wyczuć pozycję monopolisty telewizji kablowej w Wałczu. Odpryskliwość obsługi, ton głosu sprawiają że człowiek czuje się jak w gnieździe os. Co do jakości TV też można mieć szereg uwag. Wieszanie się programów, przerwy w emisji. Jednakże na plus i to duży zasługuje ich internet.

Odwiedzałeś ostatnio Ant-Serwis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem