Ant-Serwis

( 1.83 )

Opinie (3)

Od roku jestem stałym gościem

Od roku jestem stałym gościem . Panie znajdujące się na stanowisku biura obsługi, aż do dnia dzisiejszego nie raczyły odpowiedzieć na "Dzień Dobry". Siedzą sobie przy biurkach i udają że coś robią. W momencie pytań nigdy nic nie wiedzą, pyta się zawsze jedna przez drugą, a odpowiedzi brak prędzej człowiek dowie się od innych użytkowników niż od Pań. Dokonując opłat pani znajdująca się przy okienku kasowym zawsze jest miła, uśmiechnięta. Jest to jedyna osoba znajdująca się w punkcie która ma szacunek do klienta. Strój zawsze nie naganny. Ogólnie w całym pomieszczeniu panuje ład i porządek czego zarzucić nikomu nie można.

Od 3 lat raz w miesiącu jestem w Ant

Od 3 lat raz w miesiącu jestem w Ant-Serwisie. Zawsze miałam do czynienia jedynie z panią siedzącą w okienku kasowym, do której żadnych zastrzeżeń mieć nie można. Obsługuje miło i fachowo. W środku bardzo czysto. Wszystko reprezentuje się bardzo ładnie, schludnie i nowocześnie. Cały wystrój zadbany i bardzo ładny. Mam z tej firmy kablówkę i internet. W czerwcu udałam się w celu zasięgnięcia informacji o telefonii stacjonarnej. Weszłam do środka mówiąc "dzień dobry"! Oczywiście żadna z pań siedzących w biurze obsługi nie raczyła odpowiedzieć. Podeszłam do jednej z Pań siedzących w biurze obsługi, jednak ona była tak zajęta rozmową telefoniczną, że nawet nie raczyła na mnie spojrzeć, lub choćby skinąć głową w moją stronę. Druga z Pań siedzących obok była strasznie zapatrzona w papiery i również nie raczyła na mnie spojrzeć. Postałam tak sobie z założonymi rękami dobre 6-7 minut. W końcu łaskawie wychyliła się pani z trzeciego stanowiska wołając mnie. Poszłam więc do niej i usiadłam. Pyta w czym może pomóc. Ja na to, że chciałabym telefon stacjonarny od Ant-serwisu, bo mam już internet i kablówkę. Tłumaczę pani, że wypowiedziałam telefon stacjonarny w innej firmie bo był za drogi i interesuje mnie najtańszy abonament. I czy jest możliwość przeniesienia numeru. Na to pani tryskając śmiechem odpowiada: "wypowiedziała pani nr telefonu innej firmie i teraz chce go pani przenieść" ? "Ciekawe jak ja mam to zrobić?" Nie znam się na tym, jak się to robi formalnie, ale szyderczy śmiech tej pani, i jej koleżanki obok po prostu tak mnie wkurzył, że wstałam i stamtąd wyszłam! Obsługa tych dziewczynek z biura obsługi to jakieś nieporozumienie! Siedzą z głowami w górze, jakby co najmniej doktorami były! Wiecznie obrażone, że ktoś do nich podchodzi!

Biuro Obsługi TV Antserwis w Wałczu mieści się w kolorowym

Biuro Obsługi TV Antserwis w Wałczu mieści się w kolorowym , nowowyremontowanym budynku. Wchodząc do środka również będizemy mile zaskoczeni wyglądem sali osługi klienta. Podchodząc jednak do pań tam zatrudnionych daje się odczuć atmosferę wyższości. Obsługa może i wiedzę jako-taką posiada o oferce. Niestety nie jest to zbyt sympatyczna obsługa. Daje się wyczuć pozycję monopolisty telewizji kablowej w Wałczu. Odpryskliwość obsługi, ton głosu sprawiają że człowiek czuje się jak w gnieździe os. Co do jakości TV też można mieć szereg uwag. Wieszanie się programów, przerwy w emisji. Jednakże na plus i to duży zasługuje ich internet.

Odwiedzałeś ostatnio Ant-Serwis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.13 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem