Apteka Dyżurna

( 3.94 )

Opinie (54)

Apteka na jednej z głównych ulic

Apteka na jednej z głównych ulic, dogodny dojazd, ceny bardzo promocyjne na wiele produktów farmaceutycznych i nie tylko. Można tam kupić soki naturalne, mydła i zdrowe herbaty. Miła obsługa i wiele stanowisk obsługujących.

Cierpliwe panie

Cierpliwe panie,szeroki asortyment,dużo zamienników leków.Dobrze że jest otwarta również w soboty.

Przyszedłem do apteki z rozwijającym się przeziębieniem z

Przyszedłem do apteki z rozwijającym się przeziębieniem z prośbą o wskazanie możliwie silnego leku, który postawi mnie na nogi, gdyż ze względów zawodowych nie mogłem sobie pozwolić na tygodniowe zwolnienie. Obsługa zaproponowała mi odpowiedni produkt i udzieliła dodatkowych wskazówek. Po 2 dniach objawy niemal minęły i spokojnie mogę wrócić do pracy, uważam więc, że zaproponowany produkt idealnie spełnił swoje zadanie, a przemiła obsługa zachęca do powrotu.

W dniu 13

W dniu 13-10-2015 r udałam się do apteki po lekarstwa, które kupuję co miesiąc. Bardzo często jest tam duża kolejka, bo w tej aptece są tanie lekarstwa w porównaniu z konkurencją. Od wejścia miło się zaskoczyłam, bo w kolejce stały tylko dwie osoby. Wszystkie cztery okienka były czynne więc szybko zostałam obsłużona. Pani, która mnie obsługiwała powitała mnie uśmiechem i powitała słowami " Dzień dobry". Ubrana była w biały fartuszek, nie miała przypiętego identyfikatora. Miała blon włosy upięte w kok, wyglądała na ok 40 lat. Podała mi potrzebne lekarstwa, wydała resztę i pożegnała słowami "do widzenia". W aptece panowała miła atmosfera było czysto i schludnie.

Przy ookazji

Przy ookazji, będąc w pobliżu wybrałem się do apteki w celu dokonania realizacji recepty. Kolejka byla dość spora z uwagi na dzień tygodnia - sobota. W kolejce bylem 6 osobą, jednak wszystkie okienka kasowe byly otwarte. Czas oczekiwania wyniósł około15 minut. Podczas wykupi rcepty okazalo sie , że cena prosuktu jest o 20% mniejsza niż cena towaru w aptece znajdującej sie w poblizu2przychodni. Obsluga byla bardzo miła i młoda- trzy Panie farmaceutki.Polecam zakupy w tej prece

W Aptece Dyżurnej przy ul

W "Aptece Dyżurnej" przy ul. Św. Marcin robiłam zakupy kilka razy i zawsze byłam bardzo zadowolona z obsługi. Miejsce czyste a pracujący tam farmaceuci potrafią dobrze doradzać. Warto polecić tą aptekę również ze względu na szeroki asortyment oraz przystępne ( w porównaniu do innych aptek) ceny.

Apteka Dyżurna jest chętnie odwiedzana przez klientów

Apteka Dyżurna jest chętnie odwiedzana przez klientów. Dostępny jest szeroki wybór leków, farmaceutki proponują ich tańsze zamienniki. Aptekarki chętnie udzielają informacji o działaniu leku i tłumaczą sposobie jego przyjmowania (zwłaszcza osobom starszym).Mimo czynnych 3 kas (na 4 możliwe) utworzyła się spora kolejka (ok. 10 osób), co znacznie wydłużyło czas obsługi.Miejsce jest czyste. Są krzesła i ławka, z których często korzystają niepełnosprawni oraz emeryci i renciści.

Od razu po wejściu do apteki zostałam zauważona i powitana

Od razu po wejściu do apteki zostałam zauważona i powitana przez obsługę. Pytania, które zadałam nie sprawiły najmniejszego problemu dla osób tam pracujących. Będąc w aptece udzielono mi fachowej porady i informacji na temat leków, o które pytałam. Pracują tam bardzo kompetentne osoby. Na stanowisku pracy panuje łąd i porządek. Po zakończeniu rozmowy zostałam pożegnana i zaproszona do ponownej wizyty.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Dyżurna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem