Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów

( 5.00 )

Opinie (1)

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów jest dość nie typowe bo

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów jest dość nie typowe bo to jedyne schronisko do którego nie prowadzi żadna droga, obsługa jest kapitalna, każdy pomoże i doradzi, wszystkie osoby pracujące tam są wieloletnimi stażami i doświadczeniem. Jedzenie i porządek jest, zazwyczaj jest tam bardzo dużo ludzi, ale zawsze da rade się "wepchnąć " w kolejkę i napić się gorącej herbaty albo zjeść pyszna pomidorówkę. Należę do PTTK-u wiec zwracam dużą uwagę na to co znajduję się w danym schronisku i z jakich usług można skorzystać. Chodząc po schroniskach podążam tropem dobrych szarlotek :)

Odwiedzałeś ostatnio Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Firma Turystyczno-Handlowa REMUS

(1.50 )

Tatrzański Park Narodowy

(4.00 )

Rezerwat Archeologiczny "Kaliski Gród Piastów"

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem