AKUBATER

( 5.00 )

Opinie (1)

Od kilku dni nosiłem się z zamiarem wymiany akumulatora w

Od kilku dni nosiłem się z zamiarem wymiany akumulatora w sowim samochodzie osobowym. Przeglądając różne informacje o produktach w internecie, trafiłem na stronę firmy AKUBATER Bartosz G.. Będąc w okolicy udałem się do wskazanego sklepu. Spotkałem się z bardzo miłą, fachową i bardzo kompetentną obsługą. Obsługa sklepu jasno i rzeczowo przekazała najważniejsze informacje dotyczące doboru akumulatora. Ceny oferowanych produktów bardzo atrakcyjne. Po dokonaniu wyboru, obsługa sprawnie dokonała wymiany akumulatora w samochodzie. Dokonano pomiarów nowego akumulatora pokazując mi wyniki. Po wymianie sprawdzono stan ładowania akumulatora przez instalację samochodu. Zakonserwowano wszelkie styki i złączki. Oczywiście wszelkie konserwacje i wymiana gratis. Obsługa bardzo rzeczowa, miła, uprzejma i bardzo sprawna. Gorąco polecam korzystanie z usług firmy AKUBATER.

Odwiedzałeś ostatnio AKUBATER?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem