Ala

( 5.00 )

Opinie (1)

Sklep mieści się na deptaku

Sklep mieści się na deptaku. Jest tutaj duży wybór zabawek, artykułów szkolnych i biurowych. W środku jest sporo zabawek wystawionych na ladzie ale sprzedawcy dbają o porządek.Zaraz po wejściu pani za ladą z uśmiechem przywitała się i podeszła pytając w czym może pomóc. Chętnie doradzają i pokazują wszystko czym klient jest zainteresowany. Mają sporą wiedzę o posiadanych rzeczach. Powiedzą parę słów zarówno o macie edukacyjnej, jak i zwykłych kredkach. Ceny takie same jak w innych sklepach tego typu. Nigdy nie zauważyłam tam kolejek, bo zawsze jest kilka osób z personelu. Tym razem też tak było. Wszystko tak jak powinno być

Odwiedzałeś ostatnio Ala?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem