Abacosun

( 4.50 )

Opinie (2)

Salon kosmetyczny utrzymany jest w czystości i porządku

Salon kosmetyczny utrzymany jest w czystości i porządku - czyste przeszklenia w drzwiach wejściowych, ulotki równo ułożone w okolicy kasy, personel w czystych fartuszkach - to wszystko stawrza bardzo pozytywne wrażenie po wejściu do salonu. Ja korzystałam z solarium. Ocenę obniżam za brak okularków ochronnych, z których można byłoby skorzystać w przypadku braku własnych.

Salon kosmetyczny fryzjer solarium

Salon kosmetyczny/fryzjer/solarium - w dniu dzisiejszym postanowiałam skorzystać z solarium w Abacosun. po wejściu do salonu przywitały mnie dwie miłe panie. Salon bardzo ładnie utrzymany, kanapa, stolik z równo ułożonymi magazynami i ulotkami firmowymi. Poprosiłam o kilka minut w solarium. Pani zaytała rzeczowo jakie wolałabym łóżko - stojące czy leżące; na moje pytanie o różnice podała dokładne informacje. Zaproponowała kosmetyki do opalania. Wszystko w porządku. Ocenę obniżam i uważam to za ogromne niedociągnięcie - BRAK OKULARKÓW OCHRONNYCH w solarium oraz brak informacji o tym czy łóżko opalające zostało zdezynfekowane.

Odwiedzałeś ostatnio Abacosun?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem