Arko-gum

( 5.00 )

Opinie (2)

Sezonowa wymiana opon wiąże się z poświęceniem jakiegoś

Sezonowa wymiana opon wiąże się z poświęceniem jakiegoś czasu na odczekanie swojego w kolejce. Jakie było moje miłe zaskoczenie kiedy do firmy Arko-Gum na Giszowcu w sobotni mroźny już poranek ustawiło się zaledwie kilka samochodów. Oczywiście myślałem że obsługa tych kilku samochodów potrwa długo i przyjdzie mi sporo czekac. Panowie mechanicy w PEŁNYM KOMPLECIE stawili się o 7.40 i nie czekając na 8.00 zabrali się ochoczo do pracy. Pół godziny później zjeżdżałem z podnośnika. REWELACYJNA obsługa i doradztwo jeśli chodzi o dobór i konserwację opon.

Odwiedzałeś ostatnio Arko-gum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem