Biblioteka Powiatowa w Chrzanowie

( 4.00 )

Opinie (2)

Witam

Witam . Mam do przekazania kilka wrażeń z mojego krótkiego pobytu w nowowybudowanej i niedawno otwartej Powiatowej Biblioteki w Chrzanowie . Moja wizyta nie była związana z wypożyczeniem książki - umówiłam się tam na spotkanie z koleżanką . No i wrażenie ogromne ! W porównaniu z ciasną , ciemną , kompletnie nieprzystosowaną poprzednią lokalizacją biblioteki - po prostu szok !!! Szkło i aluminium - przestrzeń - ciekawe zagospodarowanie - wyważone aranżacje - miła obsługa - czystość i świeżość - kompleksowość usług - no zwyczajnie wszystko to przerosło moje oczekiwanie . Polecam gmach ( bo tak to trzeba nazwać - jest naprawdę słusznych rozmiarów ) zarówno do spotkań , usług czytelniczych , informatycznych i wielu innych ( wykaz atrakcji zarówno na plakatach wewnątrz jak i na ich wysmakowanej stronie internetowej ) .

Odwiedzałeś ostatnio Biblioteka Powiatowa w Chrzanowie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem