ABI

( 5.00 )

Opinie (1)

Polecam ten sklep

Polecam ten sklep, bo towar maja niby jak w kazdym innym sklepie ale przy dłuższym porównaniu ceny są bardzo dobre i przy większej ilosci jest możliwość negocjacj ceny. JEDNAK CO NAJWAŻNIEJSZE i mało spotykane to że faktycznie pracują tam specjaliści. W tym małym mieście to jedyny sklep gdzie właściciel i pracownik poświecą ci 20 min na doradzenie i nastepne 20 min na porade instalatorską. Pewnie gdyby nie pomoc tych specjalistów to bym dzisja miał beznadziejną podłoge w domu POLECAM I POZDRAWIAM ABI !!!

Odwiedzałeś ostatnio ABI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.33 )

Castorama

(4.09 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem