A. F. Prywatna Praktyka Lekarska

( 5.00 )

Opinie (1)

Podczas telefonicznej rezerwacji terminu Pani bardzo

Podczas telefonicznej rezerwacji terminu Pani bardzo uprzejmie poinformowała mnie o koszcie wizyty, podała dokładny adres oraz poprosiła o przyniesienie dokumentacji. Lokal jest dobrze oznakowany, tablice nad drzwiami widać jadąc ulicą, usytuowany na I piętrze, bez windy, wewnątrz poczekalnia z lustrem, jasna i przytulna. Toaleta przestronna i czysta. Byłam tam 4 razy i za każdym razem personel był uśmiechnięty, uprzejmy i kompetentny. Panuje tam swobodna i kulturalna atmosfera. Zdarza się, że pomimo umówienia się na daną godzinę zostaniemy przyjęci później, ponieważ jest bardzo dużo pacjentów. Jakość usługi medycznej na najwyższym poziomie, opiera się na ogromnej wiedzy i doświadczeniu lekarza, sprzęt najnowszej generacji, szeroki zakres usług, przy czym koszt wizyty nie jest duży - 50zł, część zabiegów dodatkowo płatna.

Odwiedzałeś ostatnio A. F. Prywatna Praktyka Lekarska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(2.64 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem