Fotojoker

( 2.76 )

Opinie (308)

Bardzo miła obsługa

Poszłam do Fotojokera aby wykonać zdjęcia do dowodu osobistego. Lokal był bardzo czysty, wszystko było ładnie uporządkowane, dobrze oświetlone. Pracownik zapytał w czym może pomóc lub doradzić, po objaśnieniu czego szukam, zaprosił mnie do robienia zdjęć, wyjaśnił wszystkie zasady jakie muszą być spełnione jeżeli chodzi o zdjęcia do tego typu dokumentów. Wykonał kilka zdjęć i pozwolił wybrać te, które moim zdaniem były najlepsze jak i sam również starał się doradzić jakie według niego się nadaje. Cała obsługa, łącznie z drukowaniem zdjęć nie trwała więcej niż 5 minut co jest bardzo sadysfakcujące. Widać że pracownik zna się na swojej pracy i chętnie przyjmuje nowych klientów co było widać po szerokim uśmiechu oraz "Dzień dobry" kiedy przejdzie się przez próg lokalu.

NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W SKLEPIE FOTOJOKER

Nigdy więcej żadnych zakupów w waszym sklepie, a dla przyszłych zainteresowanych zakupami w tym sklepie ważna informacja: jak kupicie aparat z wadą fabryczna i zareklamujecie wszystkie wnioski z miejsca będą odrzucane i dowiecie się o tym w ciągu 14 dni od złożonej reklamacji a odesłany aparat po miesiącu. Pewnie żeby zniechęcić. Ja wysyłałem już 2x z tytułu rękojmi i 3x z ta sama wada do producenta i za każdym razem to samo. Liczcie się w podobnych sytuacjach, ze sprawę trzeba będzie kierować do rzecznika i zostaniecie przeciągnięci w całym procesie do maksymalnego czasu. Powodzenia przyszłym klientom życzę produktów wolnych od wad.

Do Fotojokera poszłam z mężem zrobić zdjęcia do paszportu

Do Fotojokera poszłam z mężem zrobić zdjęcia do paszportu. Trafiliśmy na moment kiedy pracownik kończył obsługiwać inną Klientkę. Poza nami nie było nikogo więcej. Lokal był bardzo czysty, wszystko było ładnie uporządkowane, dobrze oświetlone. Pracownik zapytał w czym może pomóc, zaprosił nas do robienia zdjęć, wyjaśnił wszystkie zasady jakie muszą być spełnione jeżeli chodzi o zdjęcia paszportowe. Wykonał kilka zdjęć, pozwolił wybrać te, które naszym zdaniem były najlepsze (sam również sugerował które jego zdaniem powinniśmy wybrać). Cała obsługa, łącznie z drukowaniem zdjęć nie trwała więcej niż 10 minut z czego jestem bardzo zadowolona. Widać że pracownik zna się na swojej pracy, jest bardzo miły, przyjaźnie nastawiony do Klientów. Minusami Fotojokera są ceny oraz wielkość lokalu (jest bardzo mały).

Wyslalem sie do sklepu

Wyslalem sie do sklepu, aby zasięgnąć informacji o lornetkach myśliwskich. W sklepie przywitała mnie miła, mloda Pani, która od razu przywitała się ze mną i zapytała się czego poszukuje. Pokrótce przedstawiłem problem, z którym przyszedłem. Poinformowała sprzedawce, iż szukam lornetki dla myśliwego. Sprzedawca dokładnie opisał parametry lornetek i jasno wytłumaczył jaki parametr za co odpowiada. Sprzedawca angażował się i co najważniejsze miał pojęcie o ofercie sklepu. Dostalem również katalog z lornetkami. W sklepie było czysto, panowała tam miła atmosfera. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Fotojoker?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AGFA

(5.00 )

Kodak

(3.89 )

Olympus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem