Kodak

( 3.89 )

Opinie (54)

Drukowałem zdjęcia z pliku pdf

Drukowałem zdjęcia z pliku pdf.Porażka totalna, Pani w ogóle nie była zainteresowana klientem. Na wszystkie pytania odpowiadała z przymusu i raczej burknięciami niż pełnym zdaniem. Zero pomocy z Jej strony. Dodatkowo stwierdziła, że nie ma rozmienić pieniędzy ( z 20 zł) i muszę przynieść Jej odliczone pieniądze - nie wiedziałem, że to jest mój obowiązek. Jej nastrój i nastawienie daleko odbiegał od normy i profesjonalizmu. Wydawać by się mogło, że jest tam za karę i wszyscy jesteśmy tylko intruzami burzącymi Jej niczym nieokreślone obowiązki.Nie podobało mi się i zapewne bym się wycofał gdyby nie zależało mi tak bardzo na czasie. Nie znam Gdyni i nie widziałem innej alternatywy niż ta w Batorym. Ktoś powinien wytłumaczyć tej Pani jak powinien wyglądać stosunek do klienta.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Moje zakupy w sklepie Kodak oceniam bardzo dobrze

Moje zakupy w sklepie Kodak oceniam bardzo dobrze, obsługa byłą rzetelna, kompetentna i miła; choć na uwagę pani musiałam chwile czekać. Załatwienie spawy trwało 15 minut, co uważam za dobry czas jak na wywołanie zdjęcia. Sklep był bardzo ładny, informacje o cenach i produktach były przejrzyste oraz zauważalne.

Odwiedzałeś ostatnio Kodak?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AGFA

(5.00 )

Fotojoker

(2.76 )

Olympus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem