A. Gałaszek - stoisko z ubraniami dla dzieci

( 4.50 )

Opinie (1)

Po telefonie od żony zmuszony byłem

Po telefonie od żony zmuszony byłem :) udać się do sklepu z odzieżą dziecięcą na targu. Nie chodzi o to, żebym miał obiekcje do sklepu czy obsługi - po prostu słabo "siedzę" w tej branży (podobnie zresztą jak w drogeriach). Udałem się do sklepu z konkretnymi wytycznymi. Panie sprzedające w nim jak zwykle wyrozumiale i pomocne w wyborze ubranek. Po zapytaniu o konkretną rzecz, pojawia się ona po chwili rozłożona na ladzie, także klient ma szansę obejrzeć i dotknąć produkt. Jest to duże ułatwienie dla osoby nie znającej się w temacie, a jeszcze większy plus dla znających się. Ogólnie obsługa i asortyment tego stoiska stoi na wysokim poziomie.

Odwiedzałeś ostatnio A. Gałaszek - stoisko z ubraniami dla dzieci?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem