Beroxx

( 5.00 )

Opinie (1)

Firma jest kilkuosobowa

Firma jest kilkuosobowa, ale bardzo prężna. Mimo iż ma swoją stronę w internecie - pracę remontowe biorą przeważnie z polecenia zadowolonych klientów. Panowie są bardzo grzeczni i uczciwi, chętnie udzielą informacji i dobrze doradzą, podpowiedzą odpowiednie rozwiązanie w kwestii remontu. W trakcie pracy każdorazowo sprzątają po sobie, a na zakończenie mieszkanie wygląda jak nowe - wszystko sprzątnięte i nie widać żadnych oznak prac murarskich. Potrafią bardzo wiele w swoim fachu, poczynając od prac najprostszych, poprzez fikuśne kominki, a na zegarach słonecznych kończąc. :) Na życzenie klienta właściciel firmy sam robi projekty dostosowane do danego wnętrza. Ceny są bardzo konkurencyjne, o wiele niższe niż w innych firmach. Remont został wykonany szybko i profesjonalnie, bez naciągania na dodatkowe koszty. Po zakończonej pracy można było od razu się wprowadzać bez konieczności wcześniejszych gruntownych porządków. :)

Odwiedzałeś ostatnio Beroxx?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ALUSTOLBUD

(4.00 )

Super Dach

(5.00 )

ALPIN

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem