7SPORTS

( 4.00 )

Opinie (2)

Poszukując roweru eliptycznego

Poszukując roweru eliptycznego (orbitrek) odwiedziłem kilka miejsc. Jednym z ciekawszych i godnych opisania jest sklep „7SPORTS” w Mysłowicach. Sklep posiada swój własny parking, który w trakcie moich odwiedzin był pusty . 7SPORTS jest sklepem firmowym firmy, „SPOKEY” a zatem znajdziemy w nim wszystkie oferowane przez tą firmę produkty. W ofercie sklepu znajdują także produkty takich firm jak: „HI-TEC”,”4F” i inne. Pracownicy ubrani w stroje sygnowane przez firmę „SPOKEY”. Obsługa, miła, pomocna i kompetentna. Oprócz pomocy w doborze sprzętu można również liczyć na instrukcję i porady w użytkowaniu. Sklep duży i dobrze zaopatrzony. Całość bardzo czysta, schludna i dobrze zagospodarowana. Niestety za to wszystko musimy zapłacić cenę, która charakteryzuje raczej potentatów na naszym rynku, czyli dość wysoką. Oczywiście w trakcie rozmowy zostałem poinformowany, iż sklep często prowadzi promocje i wyprzedaże, dzięki, którym możemy kupić towar wysokiej, jakości po niskiej cenie. Przy wyjściu ze sklepu dostałem wizytówkę sklepu „7SPORTS”, na której są wszystkie możliwe kontakty oraz adres strony internetowej, gdzie możemy między innymi sprawdzić aktualne promocje. Otrzymałem także wizytówkę firmy „SPOKEY”. Cały sklep, obsługa, asortyment i wrażenia wizualne można ocenić bardzo wysoko i porównać ze sklepami typu „DECATHLON” niestety ceny również są podobne.

Odwiedzałeś ostatnio 7SPORTS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.20 )

GO Sport

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem