austria.info

( 5.00 )

Opinie (1)

Austria

Austria.info Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem Österreich Werbung w Polsce. Informacja turystyczna o Austrii dostępna jest na stronie internetowej www.austria.info/pl, jak również poprzez infolinię turystyczną czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W związku z tym, że była sobota wybrałam kontakt mailowy z firmą. Potrzebowałam odpowiedzi na pytanie związane z najbliższym wyjazdem do Austrii, a informacji tej nie udało mi się jak do tej pory odnaleźć w internecie. W ciągu kilku minut po wysłanym z mojej strony mailu otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, podane linki, gdzie szukać dalszych informacji oraz zaproszenie do prenumeraty newslettera. Newsletter prenumeruję od kilku lat, dodatkowo kilka razy w roku otrzymuję informację tradycyjną drogą pocztową w formie broszur, materiałów turystycznych, które stanowią nieodzowną pomoc w planowaniu urlopu. Kompetencje pracowników oceniam na wysokim poziomie. Zarówno pracownicy jak i informacje na stronie to skarbnica wiedzy z tzw. pierwszej ręki, jeżeli chodzi o turystykę w Austrii. Szybka obsługa, dokładność to cechy warte podkreślenia w działaniu tej informacji turystycznej. Na stronie internetowej dane adresowe kontaktowe nie stanowią tajemnicy. Strona internetowa profesjonalnie wykonana.

Odwiedzałeś ostatnio austria.info?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem