Leader Service

( 3.18 )

Opinie (8)

Wybrałem się na zakupy do Tesco i po zebraniu wszystkich

Wybrałem się na zakupy do Tesco i po zebraniu wszystkich produktów które chciałem sobie kupić udałem się do kasy. Kolejki były niestety dłuższe niż w jakimkolwiek innym sklepie samoobsługowym w naszym mieście. Więc odruchowo wybrałem najkrótszą, niestety okazało się że nie najszybciej kurczącą się... Młody chłopak który siedział na kasie był bardzo niemiły i rzucał wręcz produktami nie wręczył mi paragonu tylko po prostu cisnął nim w dalszą część kasy. Żenujące to jak podchodzą do swoich obowiązków pracownicy tej że firmy...

Rozglądając się za pracą na internecie

Rozglądając się za pracą na internecie, znalazłem ofertę pośrednictwa pracy "Leader Service".Pojechałem do ich biura na rozmowę kwalifikacyjna.Pomieszczenie ma ładny i przyjemny wystrój jednak czuje się napiętą atmosferę.Kazano mi wypełnić ankietę i zgłosić się do jednej z Pań.Jednak okazało się, że żadna z Pań nie ma dla mnie czasu.Jak już poświecono mi uwagę zauważyłem, że jestem traktowany w sposób lekceważący, pani była znudzona moimi pytaniami.Osoby pracujące w tej firmie uważają się za lepszych od innych, traktują ludzi z wyższością. Po uzyskaniu w końcu informacji, które mnie interesowały i zapoznaniu się z warunkami podziękowałem za współpracę

Jestem studentem i odpowiedziałem na ofertę pracy z firmy

Jestem studentem i odpowiedziałem na ofertę pracy z firmy Leader Service dotyczącą pracy dorywczej. W ofercie zamieszczono ofertę pracy przy wykładaniu towaru płatne 8-9 zł Nettom więc postanowiłem się zgłosić. Pani z biura umówiła mnie na 10 następnego dnia. P przybyciu do biura musiałem czekać ok 35 min zanim zostanę przyjęty. Nerwy zaczęły mi puszczać dość szybko ze względu na fakt iż na początku poinformowano mnie, że na umowę cywilno prawną będę miał ok 5 zł co odbiegało znacznie od ogłoszenia Pani w biurze niepioradnie powiedziała, że to dotyczyło "innej" pracy. Myślałem, że wyjdę z siebie. Tyle czekania i jeszcze nie ta praca. Żenujące. Jako, że byłem dawno temu tam słyszałem od znajomych że w pracy dorywczej którą oferuje LS nie ma zapewnienia min, BHP-odzież ochronna itp. Pracownicy są wykorzystywani-mobbing, co przy takich stawkach jest nie do pomyślenia. Całkowity brak szacunku i nieliczenie się z ludźmi. Stawki przeterminowane 5 lat. Twarde HR nieprzestrzegające praw pracownika. Stanowczo odradzam i niepolecam! Strata czasu. Oferują same najniżej płatne prace.

byłem w leader service jako w agencji pracy tymczasowej

byłem w leader service jako w agencji pracy tymczasowej. Chciałem zapytać o jakieś oferty. Wtedy pani podała mi tak zwana ankietę danych osobowych. Po wypełnieniu jej podszedłem spowrotem do okienka tej pani a ona zamiast mnie słuchać śmiała się z żartów kolegów i koleżanek. Zamiast patrzyć na mnie i mnie słuchać patrzyła na nich i się śmiała prawie mi w twarz. Uznaje takie zachowanie za karygodne i bezczelne. Poprostu opuściłem ich stanowisko nie zadowolony. Uważam takie zachowanie za skandaliczne. Pozdrawiam

Niedawno dostałam smsa z informacją o inwentaryzacji w

Niedawno dostałam smsa z informacją o inwentaryzacji w jednym z grudziądzkich marketów. Po ostatnim incydencie podczas inwentaryzacji w Tesco w Grudziądzu długo zastanawiałam się czy przyjąć tą propozycję.Na ostatniej inwentaryzacji z powodu błędnej listy koordynatora pracowaliśmy tylko przez cztery godziny, jako nieproszeni, aczkolwiek na zaproszenie firmy Leader Service goście. Taki oto mały paradadoks.Przyjęłam tą propozycję i udało się przełamać ten strach. Potem skontaktowałam się również telefonicznie , aby tę informację potwierdzić. Zostałam zapisana. Później pani z leader Service oddzwoniła i wszystko potwierdziła oraz wysłała kartę pracy. Na razie jestem zadowolona. Pragnę takich relacji z tą firmą jakie były przedtem. Zaznaczam że osobiście nigdy dla Leader Servive nie nawaliłam i jestem sumiennym pracownikiem.

Celem mojej dzisiejszej oceny była ocena korespondencji od

Celem mojej dzisiejszej oceny była ocena korespondencji od Leader Service z Bydgoszczy. Uważam, że firma ta przesyła bardzo dziwnie skonstruowane umowy zlecenia odnośnie inwentaryzacji. Oczekujący czyli ja na tą umowę, tak naprawdę nie wie kiedy przyjdzie. A jak przyjdzie to trzeba ją podobno odesłać w ciągu 24-godzin. Szata graficzna umowy pozostawia również wiele do życzenia. Pieniądze zostają przelane nie po miesiącu, ale około dwóch. Po za tym umowę trzeba odesłać do firmy na własny koszt, tracąc przy tym kolejne 1,60 na znaczek i kopertę.

Odwiedzałeś ostatnio Leader Service?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(0)

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem