Alexa

( 3.50 )

Opinie (1)

Szukając sprzętu do ćwiczeń domowych

Szukając sprzętu do ćwiczeń domowych, a mianowicie roweru eliptycznego (orbitrek) oprócz dominujących firm na naszym rynku, czyli Decathlon i Inter Sport znalazłem sklep – hurtownie „Alexa”. Zacznijmy od nazwy „Alexa hurtownia RTV-AGD” nazwa ma się nijak do proponowanej oferty, która obejmuje, oprócz sprzętu RTV-AGD, sprzęt sportowy, akcesoria i płyny eksploatacyjne do samochodów, narzędzia do pielęgnacji ogrodów, chemię gospodarczą i wiele innych. Ze względu na lokalizację, dojazd do siedziby firmy jest utrudniony. Na pochwałę zasługuje oczywiście szeroka oferta produktów oraz znakomite ich ceny. Niestety firma „Alexa” posiada zbyt małą halę a właściwie magazyn. Proponowany sprzęt w większości przechowywany jest w pudłach. Nawet, jeśli niektóre z produktów są rozłożone to zazwyczaj przysypane stertą innych rzeczy. Oczywiście o wypróbowaniu oferowanych przedmiotów możemy tylko pomyśleć, czyli całkowity brak takiej możliwości. Ze względu na zbyt małą powierzchnie w stosunku do ilości oferowanych rzeczy w hurtowni panuje bezład i nieporządek. Obsługa to raczej panowie magazynierzy, lecz bardzo uprzejmi. Na najważniejsze pytania nie znali odpowiedzi. Wszelkie pytania o specyfikację, jakość czy też warunki gwarancyjne należy kierować pod podane numery telefonów, co troszkę utrudnia zakupy. „Alexa” posiada szeroką ofertę na jednym z portali aukcyjnych i tam też znajdują się opisy prawie wszystkich produktów. Wracając do wspomnianego na samym początku roweru eliptycznego to należy powiedzieć, iż oferta jest naprawdę szeroka. W ofercie znajdują się orbitreki różnych firm, co jest bardzo dużą zaletą. Cena tego sprzętu jest bardzo niska. Niestety nie udało mi się dowiedzieć jak i gdzie w razie konieczności możemy zrealizować gwarancję. Podsumowując trzeba zaznaczyć, iż największą zaletą jest szeroka gama oferowanych produktów i ich cena. Największa z wad to brak jasnej informacji na temat warunków gwarancji.

Odwiedzałeś ostatnio Alexa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.20 )

GO Sport

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem