Dwiepaczki.pl

( 3.50 )

Opinie (1)

Z Usług strony www

Z Usług strony www.dwiepaczki.pl skorzystałem ostatni raz. Znajomy mi polecił ją ponieważ są tani i fakt. za 17,50zł można wysłać przesyłkę kurierską do 30kg co jest raczej niespotykane. Zamówienie kuriera i zapłacenie za niego przez stronę jest banalne. Mankamentem jest to, że wybiera się godzinę na którą ma być kurier i jest zakres od 9-17 i prawie nigdy nie dzwoni przed by wziąć paczkę ale to już nie wina firmy tylko kuriera. Polecam firmę dwiepaczki.pl

Odwiedzałeś ostatnio Dwiepaczki.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.67 )

DPD Polska

(3.28 )

GLS

(3.62 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem