A.B.M. Internet Cafe

( 5.00 )

Opinie (1)

Będąc w Poznaniu potrzebowałem szybkiego dostępu do

Będąc w Poznaniu potrzebowałem szybkiego dostępu do internetu. Znajomy powiedział mi, że jest niedaleko lokalizacji w której byłem jest kafejka internetowa. Skorzystałem z rady. Znalazłem kafejkę bez większego problemu. Kafejka wyglądała schludnie z wieloma stanowiskami (17 stanowisk), przy okazji musiałem skserować parę rzeczy, a że firma posiadała kserokopiarkę to tanio skserowałem parę stron. Obsługa dała mi szybki komputer bo potrzebowałem ściągnąć parę rzeczy i ściągnąć na dysk przenośny. Internet przerósł me oczekiwania - 20Mb/sekundę. Transfer ponad 2MB na sekundę. W godzinę ściągnąłem parę giga danych, wydając ledwo 3zł. Polecam bardzo tą kafejkę internetową.

Odwiedzałeś ostatnio A.B.M. Internet Cafe?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem