Acer

( 4.00 )

Opinie (9)

Dobry kontakt

Dobry kontakt, skrupulatna, wyczerpująca i szybka odpowiedź na zadane pytanie. Nic dodać nic ująć.

Mój lekko wysłużony netbook firmy Acer z dnia na dzień po

Mój lekko wysłużony netbook firmy Acer z dnia na dzień po prostu przestał reagować na jakiekolwiek próby uruchomienia jego. Z racji tego nie miałem możliwości nawet w jakikolwiek sposób podjąć próby odzyskania danych. Jedynym rozwiązaniem okazało się zgłoszenie sprawy do firmy Acer i oczekiwanie na propozycję rozwiązania problemu z ich strony. Poprzez formularz kontaktowy na ich stronie skontaktowałem się z doradczynią klienta tejże firmy i opisałem problem. Zostałem poinformowany, że po przesłaniu mailem do nich przeze mnie kopii dowodu zakupu po mojego netbooka przyjedzie kurier i odbierze go do naprawy. Zatem wysłałem kopię dowodu zakupu w wersji elektronicznej mailowo, a następnie przygotowałem swojego netbooka do wysyłki w oryginalnym opakowaniu oraz z całym oprzyrządowaniem (gdyż takie dostałem zalecenia) i oczekiwałem na przyjazd kuriera. Nie czekałem zbyt długo gdyż kurier już zjawił się następnego dnia u progu moich drzwi, odebrał ode mnie zapakowany sprzęt oraz wręczył mi potwierdzenia nadania przesyłki oraz poinformował o możliwości śledzenia przesyłki poprzez ich stronę internetową. Mój netbook już następnego dnia po transporcie samolotem był w Czechach czyli w siedzibie firmy Acer, o czym zostałem poinformowany. W przeciągu 2 tygodni moja usterka została zlikwidowana, a na dodatek w ramach przeprosin od firmy Acer za utracone bezpowrotnie dane został mi wymieniony dysk twardy na model o większej pojemności. Cały proceder trwał nieco ponad 2 tygodnie, w międzyczasie miałem cały czas dostęp do wszelkich informacji na temat postępu reklamacji. Uważam, że takie podejście do klienta jest godne do naśladowania dla przedstawicieli innych firm.

Nie miałem wcześniej do czynienia z serwisem gwarancyjnym

Nie miałem wcześniej do czynienia z serwisem gwarancyjnym tej firmy. Tym razem miałem drobną awarię w swoim netbooku więc musiałem skorzystać z serwisu gwarancyjnego. Zarejestrowałem się na stronie producenta i opisałem awarię. Następnego dnia otrzymałem maila z instrukcją zapakowania i wysłania paczki. Oczywiście wszystko było opłacone przez producenta, ja musiałem tylko zadzwonić po kuriera. Po tygodniu otrzymałem maila, że paczka została wysłana z powrotem do mnie z naprawionym sprzętem. Sprzęt naprawiony, praktycznie część została wymieniona. Jestem bardzo zadowolony z takiej obsługi.

Moja obserwacja dotyczy zgłoszenia usterki laptopa poprzez

Moja obserwacja dotyczy zgłoszenia usterki laptopa poprzez stronę producenta: www.acer.pl Zostałam poproszona abym odwiedziła stronę producenta i podając dane (nr fabryczny itp, które otrzymałam ) zgłosiła usterkę laptopa. Weszłam na stronę i ładna kolorystyka i niby proste menu. Ale brakło dla mnie jasnej informacji: strefa klienta czy problemy techniczne( wcale w zakładce wsparcie techniczne nie ma jednoznacznego odnośnika do formularza zgłoszeniowego usterki). Gdy metodą logiki, kombinacji plus cierpliwości przy sporym zapasie czasu znalazłam to co powinnam. Brnęłam przez formularz niby prosty, ale według mnie przesadnie rozbudowany jak na zgłaszanie usterki laptopa klienta o określonych danych i sprzętu o określonych wcześniej definiowanych numerach. Owszem dobrnęłam do końca i pojawiła się informacja:" Zgłoszenie zostało zarejestrowane pod numerem " wszystko jednak trwało zbyt długo i niestety w ciągu 15 minut nie pojawiło się potwierdzenie na e-maila ( tego podawanego przy rejestracji)co dla mnie jest sporym minusem. Czyli zgłaszać usterkę mogą tylko wytrwali i cierpliwi.

Jakiś czas temu kupiłem laptopa firmy ACER

Jakiś czas temu kupiłem laptopa firmy ACER, po jakimś czasie uszkodził się monitor LCD robił się zielony, długo zbierałem się na oddanie komputera do serwisu byłem przygotowany, że naprawa potrwa jak to zwykle bywa ze sprzętem RTV/AGD koło miesiąca. Jakże miłe było moje "rozczarowanie" kiedy po telefonie na infolinię firmy tego samego dnia zjawił się kurier po uszkodzony sprzęt. Od tego momentu raz dziennie otrzymywałem smsem informację w jakim etapie jest naprawa. Komputer wrócił do mnie po 5 dniach roboczych. Jeszcze żadna firma mnie tak profesjonalnie nie potraktowała oraz tak szybko nie uporała się z naprawą. Wielki plus dla Serwisu firmy ACER.

kupiłam komputer acer

kupiłam komputer acer, po niespełna 2 latach głośnik się popsuł i trzeba wyło wymienić, wobec czego wysłałam do serwisu do czech,bo jeszcze była gwarancja, masakra, czekałam na zwrot miesiąc, dzwoniłam w trakcie, ale nikt nie był w stanie mi powiedzieć orientacyjną datę zwrotu,słyszłam tylko czekamy na części, dziwne to wszytko, bo niby dlaczego w serwisie nie ma części, przecież na części do samochodu częka się 2 dni, a do kumputera miesiąc? nie kupujcie kompa tej firmy, obsługa w serwisie MASAKRA

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

13.04.2012
Acer Inna forma kontaktu

Dnia poprzedniego kupiłem laptopa ACER w sklepie T

Dnia poprzedniego kupiłem laptopa ACER w sklepie T-mobile. Niestety okazało się, iż laptop był uszkodzony, nie było w nim języka polskiego, system cały czas się wyłączał, nie udała się również próba przywrócenia systemu. Pan z infolinii Acera, poprawnie zdiagnozował problem, okazało się iż laptop jest fabrycznie uszkodzony. Odmówiono mi wymianę na nowy, polecono wysłać laptopa do serwisu w Czechach. Troche niepoważne jak na nowy sprzęt. Polecam zastanowić się przed zakupem.

W moim netbooku Acer kupionym w lutym 2011 zaczął na

W moim netbooku Acer kupionym w lutym 2011 zaczął na początku października psuć się wiatrak - wydawał głośniejsze niż zwykle dźwięki, które normowały się gdy go przechylałam. Mając dość ciągłego przechylania netbooka zadzwoniłam w czwartek 17.11 pod numer pomocy technicznej Acer, aby zgłosić sprzęt do naprawy. Zostałam wypytana o wszelkie dane typu numer seryjny urządzenia itd., po czym wysłano mi dalsze instrukcje na e-mail. Niestety okazało się, że z kurierem (DHL) muszę umówić się sama (na koszt firmy Acer, zaznaczając to przy kontakcie z kurierem), co spowodowało dodatkowe koszty telefoniczne biorąc pod uwagę to, że posiadam tylko telefon komórkowy. Jednak był to jedyny minus obsługi. Po przyjeździe kuriera 21.11 (poniedziałek) netbook powędrował na naprawę do Czech. Na bieżąco otrzymywałam informacje e-mailem i SMS-em, na jakim etapie jest naprawa i kiedy mogę spodziewać się powrotu urządzenia. 29.11 (wtorek) otrzymałam netbooka z powrotem. Wiatrak jest wymieniony, netbook pracuje znacznie ciszej niż przedtem. Do opisu naprawy dołączony był wynik testu, jaki przeszło pomyślnie urządzenie - wg informacji na kartce test jest robiony po wykonaniu naprawy, żeby wykryć ewentualne inne problemy ze sprzętem. Podany jest też kontakt e-mailowy w razie zastrzeżeń co do przeprowadzonej naprawy. Ogólnie jestem zadowolona z przeprowadzonej naprawy i jakości obsługi.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

29.11.2011
Acer Inna forma kontaktu

ACER w 3 słowach

ACER w 3 słowach: 1.Najlepsza firma produkująca notebooki 2.Bezproblemowy szybki serwis 3.Niezawodna praca Nic tylko polecać!!!

Odwiedzałeś ostatnio Acer?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Asus

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. 

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem