2 be beauty

( 5.00 )

Opinie (2)

Nie miałem pomysłu na prezent dla mamy

Nie miałem pomysłu na prezent dla mamy...przechodziłem obok studia urody i przeczytałem o możliwości zakupu bonu podarunkowego. Od samego wejścia było całkiem przyjemnie :) Pani Beata przedstawiła mi ofertę, pokazała bardzo ładne zaproszenia...skusiłem się i wykupiłem dla mamy zabieg z masażem. To był strzał w dziesiątkę!!! Mama stwierdziła,że jeszcze nigdy nie czuła się tak dopieszczona i zrelaksowana :) W imieniu szukających pomysłu na ciekawy i przydatny prezent.

Odwiedzałeś ostatnio 2 be beauty?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem