Artek

( 2.00 )

Opinie (1)

Ok

Ok. godz. 10 weszłam do sklepu obuwniczego Artek w Łukowie mieszczącego się przy ul. Międzyrzeckiej. Plakaty kuszące promocjami znajdujące się w oknach wystawowych przekonały mnie, aby wstąpić do tego sklepu. Wewnątrz znajdował się duży wybór obuwia, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także dla dzieci. Promocje były widoczne. Jednak nie mogłam doczekać się na pomoc ekspedientki, która w czasie kiedy klienci rozglądali się po sklepie rozmawiała z koleżanką nie zwracając uwagi, ani na moje "dzień dobry", ani na "do widzenia". Więcej do tego sklepu nie wstąpię.

Odwiedzałeś ostatnio Artek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem