Ametrix

( 5.00 )

Opinie (3)

Sklep stoisko szlifierni kamieni i producenta biżuterii w

Sklep/stoisko szlifierni kamieni i producenta biżuterii w jednym, miałam przyjemność poznać, gdy odwiedzałam Zamek w Mosznej, znajdowało się na terenie tuż przed zamkiem. Samo miejsce handlu to nic nadzwyczajnego – zadaszenie, pod nim ustawione stoły, przykryte białym obrusem a na nim ustawione pojemniki z biżuterią (kolczyki, pierścionki, zawieszki, bransoletki etc), wykonaną z kamieni naturalnych w oprawie srebra lub innego metalu. Przyjrzałam się wykonaniu, bardzo staranne, duży wybór kolorystyczny, ciekawe wzornictwo. Bardzo miły obsługujący – młody mężczyzna, doskonale zorientowany w asortymencie, miły i grzeczny. Ceny też były do przyjęcia.

Sklep oferujący bogaty wybór kamieni ozdobnych

Sklep oferujący bogaty wybór kamieni ozdobnych, biżuterii srebrnej, minerałów, mieszczący się przy ruchliwej ulicy w Karpaczu.Obejście czyste, wejście w ganku- schodami do góry, szyld sklepowy widoczny, ale nie nachalny, przed wejściem ulotki reklamujące sklep i szlifiernie kamieni z informacjami o zdrowotnym działaniu kamieni.Kamienie , srebro i inne wyroby poukładane w oszklonych gablotach z wyraźnymi cenami, lada uporządkowana z pojemnikami na małe wyroby jubilerskie. Sprzedawczyni uprzejma, skupiona i sprawnie obsługująca klientów, służy także profesjonalną poradą.W środku czysto i jasno. Asortyment bogaty.Ceny przystępne, zachęcam do odwiedzenia sklepu - można tu nabyć atrakcyjną pamiątkę z Karpacza i Sudetów.

Odwiedzałeś ostatnio Ametrix?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem