Kemping 215

( 5.00 )

Opinie (2)

Dobrze usytuowany kemping na terenie katowickiego parku

Dobrze usytuowany kemping na terenie katowickiego parku leśnego, dogodny dojazd i wyjazd (w pobliżu drogi szybkiego ruchu w kierunku na Warszawę i Kraków oraz autostrady w kierunku na Wrocław). Znakomicie położone miejsca dla wozów kempingowych otoczone żywopłotem co skutecznie gwarantuje zachowanie prywatności. Czyste i dobrze oświetlone toalety wraz z prysznicami. Jedyne mankamenty to zbyt duży, nie do uregulowania, strumień wody podczas korzystania z umywalek (w efekcie trzeba się mocno odsunąć by nie zostać zamoczonym) oraz brak miejsc na akcesoria łazienkowe (podczas korzystania z prysznica nie ma gdzie położyć ręcznika czy butelki z szamponem). Przydałby się również samozamykacz w drzwiach, gdyż niestety turyści nie zamykają zawsze za sobą drzwi i w efekcie wieczorne korzystanie z prysznica w sytuacji gdy na zewnątrz jest chłodno nie należy do przyjemności. Na całe szczęście w pobliżu jest budowany od podstaw nowoczesny kompleks łazienkowy co gwarantuje, że poziom kempingu po takiej zmianie znacząco się podniesie. Pomimo obecności drogi szybkiego ruchu w pobliżu na kempingu można spokojnie zaznać relaksu (wokół zabudowane są bariery dźwiękoszczelne). Na terenie kempingu znajduje się również niewielki basen pływacki z czystą wodą (jakością wody w basenie steruje komputer). Dodatkowo kemping jest wyposażony w kamery obserwacyjne na podczerwień (spora liczba!!!) oraz podlega ochronie przez agencję ochrony. Bezpiecznie zatem można tutaj spędzić urlop. Troszeczkę brakuje na terenie kempingu małego sklepu spożywczego, gdzie można by było kupić świeże pieczywo czy też inne drobne artykuły spożywcze. W razie potrzeby trzeba spacerować do supermarketu REAL znajdującego się w odległości ok 1 km od kempingu. Być może jak zostaną ukończone budowane właśnie bungalowy i liczba gości wzrośnie - to taki sklep się pojawi. Na koniec kilka słów na temat personelu. Opieka jaką otaczają gości kempingu znacznie wykracza poza standardowe obowiązki pracownicze. Można się poczuć jak w jednej wielkiej rodzinie i to począwszy od kierownictwa kempingu a skończywszy na personelu porządkowym. Zdecydowanie polecam jako miejsce doskonałego wypoczynku

Odwiedzałeś ostatnio Kemping 215?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem