AD Serwis

( 0.50 )

Opinie (2)

Nie polecam tego serwisu samochodowego

Nie polecam tego serwisu samochodowego. Pracownicy bardzo opryskiwacz.Probowano mnie w tym serwisie naciągnąć na niepotrzebna naprawę. Na nawet najprostsza naprawę trzeba zostawić auto na cały dzień.

Udałem się z moim autem na warsztat samochodowy AD SERWIS

Udałem się z moim autem na warsztat samochodowy AD SERWIS na Tworzeń k/Huty Katowice, ponieważ moje auto zachowywało się pod względem dźwiękowym jak samochód sportowy, chociaż nim nie jest. Zawsze gdy coś dzieje się z układem wydechowym jade do nich bo za małe pieniądze zrobią co trzeba i o dziwo dobrze :) Na warsztacie jak się okazało w końcowym tłumiku zrobiła się mega wielka dziura, stąd odgłos sportowego auta. Fachowiec stwierdził niestety, że nie nadaje się ona do zaspawania co chciałem zrobić, bo tańszym kosztem oczywiście. Więc udałem się do sklepu obok z częściami samochodowymi i zamówiłem tłumk, czas oczekiwania dwie godziny, więc nie taki wielki, umówiłem się później na wymianę i Pan sprytnie wymienił mnie tę część i teraz jest ok :) Ogólna ocena warsztatu dobra, lecz jeśli chodzi o halę to panuje na niej nieporządek, trzeba uważać by sie o coś nie potknąć, a podłoga jest brudna od olejów i smarów.

Odwiedzałeś ostatnio AD Serwis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem