Biblioteka publiczna Kędzierzyn-Koźle

( 4.00 )

Opinie (1)

W bibliotece dział dla dorosłych

W bibliotece dział dla dorosłych ,pracują bardzo miłe panie ,które wiedzą które książki są nowością ,doradzą czy warto przeczytać czy nie. Łatwo odszukać książke która nas interesuje. Ogromnym plusem jest dostęp internetowy ,dzięki któremu można sobie zamawiać lub rezerwować interesującą nas książke. Minusem jest nieodpowiednia osoba na stanowisku informatyka ,ponieważ niezbyt sobie radzi z regularnym dodawaniem nowości do katalogów oraz z dopracowywaniem programu. Biblioteka dysponuje salą wystawową ,działem dziecięcym ,działem książki mówionej oraz punktem ksero i kawiarenką internetową .

Odwiedzałeś ostatnio Biblioteka publiczna Kędzierzyn-Koźle?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Planeta 11

(4.83 )

Biblioteka Główna UWM w Olsztynie

(4.02 )

Biblioteka miejska w Legnicy

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem