APAX TECHNOLOGY

( 5.00 )

Opinie (1)

JEST TO SERWIS KOMPUTEROWY ZAJMUJĄCY SIE GŁÓWNIE NAPRAWĄ

JEST TO SERWIS KOMPUTEROWY ZAJMUJĄCY SIE GŁÓWNIE NAPRAWĄ KOMPUTERÓW, LAPTOPÓW I DRUKAREK. JAKIŚ CZAS TEMU ZALAŁAM MOJEGO LAPTOPA KAWĄ Z MLEKIEM, W ZWIĄZKU Z TYM ŻE KAWA BYŁA SŁODKA, NAROBIŁA WIELE SZKÓD W KOMPUTERZE. PO ODDANIU LAPTOPA DO SERWISU, CZEKAŁAM 1 DZIEŃ NA KONULTACJĘ, W TYM DNIU KOMPUER ZOSTAŁ WYCZYSZCZONY, A NASTEPNIE NAPRAWIONY. KOSZTY NAPRAWY NIE BYŁY DUŻE. PRACOWNICY SERWISU TO PROFESJONALIŚCI, KOMPETENTNI, UCZCIWI I RZETELENI. POLECAM WSZUSTKIM SERWIS.

Odwiedzałeś ostatnio APAX TECHNOLOGY?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem