Bachus

( 5.00 )

Opinie (2)

właśnie wróciłam z krótkiego urlopu

właśnie wróciłam z krótkiego urlopu, który postanowiłam spędzić w Chmielnie, znalazłam o.w.Bachus położony blisko jeziora, ludzi było niewielu, cisza, spokój, ośrodek ma w swojej ofercie mozliwośc wypożyczenia sprzętu wodnego, rowerów, zarówno dla dorosłych z fotelikami dla dzieci jak i małe rowerki dla dzieci, również jest nowy, drewniany plac zabaw, jedynie kąpielisko nic się nie zmieniło od lat 80, teren ośrodka na noc zamykany, czysty, łazienki czyste, bar z domowymi obiadami, bardzo smaczne w przystępnej cenie, wśrody dyskoteka z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, dla wszystkich, obsługa bardzo miła, kontaktowa, polecam

Odwiedzałeś ostatnio Bachus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Relax

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem